Bronasta medalja na olimpijskih igrah pa ni Urškin prvi veliki športni uspeh. Dvakrat v svoji karieri je že osvojila naziv evropske mladinske prvakinje, leta 2001 s komaj 19. leti pa je osvojila peto mesto na svetovnem članskem prvenstvu v judu. Aleksander Svetelšek, direktor družbe Engrotuš, nam je odločitev o podaritvi avta Urški Žolnir pojasnil: ˝Urška je mlada in izjemno perspektivna slovenska športnica, ki je že večkrat dokazala, da spada v sam vrh svetovne športne elite. V Engrotušu vzpodbujamo pogum in moč mladih, ki imajo voljo, da se povzpnejo v svetovni vrh. Urški Žolnir, ki je v svoji bogati športni karieri osvojila že preko sto medalj in 17. avgusta zbirko dopolnila z bronasto olimpijsko medaljo, smo zato kot priznanje za njen uspeh in vzpodbudo za nadaljevanje izvrstnega dela podarili avto. Tako smo jo želeli predstaviti kot pozitiven zgled vsem mladim.˝ V Planetu Tuš v Celju so sprejem Žalčanke popestrili tudi s predstavitvijo judoistov iz judo kluba Sankaku iz Celja, v katerem trenira tudi Urška. Bogato dogajanje pa so popestrili tudi koncerti glasbene skupine Vitezi Celjski, glasbene pop rock skupine Nude in koncert slovenske glasbene legende Vlada Kreslina.