Na zaključne priprave reprezentance, ki bodo od 19. do 24. marca 2004 na Bledu, je vodstvo reprezentance vključilo 26 igralcev, izmed katerih bo določilo 22 igralcev, ki bodo zastopali reprezentanco Slovenije na svetovnem prvenstvu v Avstriji.

V času priprav bo izvedenih 10 treningov na ledu, 2 treninga v telovadnici, 3 predavanja in mednarodna tekma z reprezentanco Japonske (U18) po naslednjem urniku:

pet.,19.mar
09:00 Zbor pred ledeno dvorano na Bledu
10:00 - 11:15 Trening na ledu (T1)
17:30 - 18:45 Trening na ledu (T2)

sob., 20. mar
10:00 - 11:15 Trening na ledu (T3)
18:15 - 19:30 Trening na ledu (T4)

ned., 21. mar
08:30 - 09:45 Trening na ledu (T5)
18:15 - 19:30 Trening na ledu (T6)
21:00 - 22:00 Predavanje - Nedovoljena poživila (doping)

pon., 22. mar
10:00 - 11:15 Trening na ledu (T7)
17:00 - 18:15 Trening na ledu (T8)
20:30 - 21:30 Predavanje - Sodniške odločitve in SP

tor., 23. mar
10:00 - 11:15 Trening na ledu (T9)
18:00 - 19:00 Predavanje - Fizični napor in regeneracija

sre., 24. mar
10:00 - 11:15 Trening na ledu (T10)
18:00 20:15 Tekma SLOVENIJA : JAPONSKA
21:00 Odhod domov

pet., 26.mar
Zgodaj zjutraj Odhod na SP

Na priprave so vabljeni:

Ime in Priimek             Igralno mesto   Klub
Gašper KROŠELJ          GK                      Hk Slavija M Optima
Uroš PUŠ                        GK                      Hdd Zm Olimpija
Jernej ČERIN            GK                      Hk Triglav Kranj
Jan LOBODA                      D                       Hdd Zm Olimpija
Igor CVETEK             D                       Hdd Zm Olimpija 
Sabahudin KOVAČEVIČ     D                       Hit Casino Kr.Gora
Dejan RAKOVIČ           D                       Hit Casino Kr.Gora
Klemen PRETNAR          D                       Hk Triglav Kranj
Miha PIŠČANEC           D                       Hit Casino Kr.Gora
Domen JEMEC             D                       Hk Triglav Kranj
Domen VEDLIN            D                       Hk Slavija M Optima
Lovro BAJC              ¸       D                       Hk Bled
Luka VIDMAR             F                       Hdd Zm Olimpija
Jure STOPAR             F                       Hk Triglav Kranj
Klemen ŽBONTAR          F                       Hit Casino Kr.Gora
Simon ŽERDIN            F                       Hdd Zm Olimpija
Klemen BAŠIČ            F                       Hdd Zm Olimpija
Matevž BENEDIK          F                       Hdd Zm Olimpija
Rok SNOJ                        F                       Hk Slavija M Optima
Luka ŠIMUNOVIČ          F                       Hk Slavija M Optima
Gaber KALAN             F                                               
Rok JAKOPIČ             F                       Hit Casino Kr.Gora
Anže KOPITAR            F                       Hit Casino Kr.Gora
Anže AHAČIČ             F                       Hk Triglav Kranj
Tadej PIRJEVEC          F                       Hdd Zm Olimpija
Božo PODPAC             F                       Hit Casino Kr.Gora
Za dodatne informacije lahko pokličete vodjo reprezentance Jureta Ahačiča (041 722 608)
Nazaj