Kabi CRM
  • 1. A SKL - II. del 1. skupina (1.-8. mesto) - 3. kolo

    KRKA - ROGLA ZREČE 104:74 (24:18, 52:38, 76:55) Krka: Maravič 25, Arnold 19, Duščak 19, Čapin 15, Drobnjak 12, Gnjidić 8, Mathis 4, Balažič 2 Rogla Zreče: Dundovič 25, Mihajlovič ...

  • 1. A MR liga SiOL - zaostala tekma 18. kola

    GORENJE - CIMOS KOPER 42:29 (19:15) Gorenje: Bedekovič 10, Kavtičnik 10, Sirk 7, Sovič 4, Mlakar 3, Tamše 3, Dobelšek J. 2, Dobelšek L. 2, Gajšek 1 Cimos Koper: Medič 7, Štrbac ...

  • 1. A MR liga SiOL - 18. kolo

    CELJE PIV. LAŠKO - TERMO ŠKOFJA LOKA 38:29 (18:12) Celje Piv. Laško: Rutenka 7, Milosavljević 5, Žvižej 5, Bilbija 4, Maksić 4, Pajovič 4, Gajič 2, Oštir 2, Tomšič 2, Ivančič ...

  • 1. A SKL - II. del 2. skupina (9.-14. mesto) - 3. kolo

    ZAGORJE BZ - ALPOS KEMOPLAST 82:70 (21:17, 40:32, 65:54) Zagorje BZ.: Djurkovič 25, Ivanovič 18, Leban 15, Kandžič 9, Knavs 8, Bjegović 7 Alpos Kemoplast: Novak 14, Kahvedžič ...

  • 1. A SKL - II. del 1. skupina (1.-8. mesto) - 2. kolo

    UNION OLIMPIJA - PIVOVARNA LAŠKO 83:75 (25:20, 41:32, 61:55) Union Olimpija: Hukić 22, Stelmahers 15, Jurak 14, Boisa 12, Ilievski 7, Baždarić 5, Poljak 4, Dujmović 2, Modrić ...

  • Skupina "G", 4.kolo - rezultata in lestvica

    OLYMPIAKOS - UNION OLIMPIJA 73:61 (11:16, 25:19, 13:12, 24:14) Olympiakos: Evans 23, Johnson 13, Giannouzakos 10, Harissis 7, Tomič 7, Markovič 6, De Miguel 4, Boudouris 3 Met ...

  • Skupina "F", 4.kolo - rezultata in lestvica

    TAU CERAMICA - BENETTON 75:84 (18:21, 24:19, 18:29, 15:15) Tau Ceramica: Nocioni 14, Foirest 12, Scola 11, Gadou 10 ... Benetton: Bulleri 16, Marconato 14, Nicola 12, Edney 11, Langdon ...

  • Skupina "E", 4.kolo - rezultata in lestvica

    ÜLKER - SIENA 80:92 (20:28, 24:20, 20:25, 16:19) Ülker: Erdenay 16, Goljovič 14, Pachulia 9, Praskevicius 9 ... Siena: Ford 19, Turkcan 18, Vukčevič 18, Chiacig 13 ... SKIPPER ...

  • Skupina "D", 4.kolo - rezultata in lestvica

    CSKA MOSKVA - UNICAJA 89:70 (21:25, 25:11, 23:17, 20:17) CSKA Moskva: Bašminov 20, Alexander 16, Hatzivrettas 13, Holden 9 ... Unicaja: Kornegay 14, Risacher 13, Esteller 12, Bullock ...

  • Skupina "G", 4.kolo - para kola

    27.3.2003 OLYMPIAKOS - UNION OLIMPIJA ADECCO ASVEL - BARCELONA